Статті
Lee Kum Kee - експерт з виготовлення традиційних китайських соусів
Компанія "Морський Дім" завжди стежить за найкращими кулінарними рішеннями, особливо коли мова йде про смак страв. Тому професійний бренд з виготовлення традиційних китайських соусів - Lee Kum Kee - справжня знахідка для професійних кухарів, адже готові соуси Lee Kum Kee допомагають скоротити час приготування страв та додають глибини смаку.
11 фактів про крохмальну локшину
Локшина – другий по популярності продукт в Азії після рису. Різноманітність азіатської локшини приголомшує: смак, форма, колір, калорійність та склад – усе це робить кожен вид унікальним та вартим того, щоб спробувати.
Фунчоза. Три причини приготувати «скляну» локшину
Незвична назва для українця, однак майже рідна для кожного, хто полюбляє азійську кухню – локшина фунчоза (або «функоза») давно слугує відмінною основою для різноманітних страв.
Світлий соєвий соус проти темного. Який обрати?
Ні для кого не таємниця, що найбільш розповсюдженим інгредієнтом будь-якої кухні країн Азії являється соєвий соус. Та чи всі розбираються у них?
Чи любите ви рамен так, як любимо його ми?
Один з найпопулярніших супів світу давно представлений в Україні, однак ще ніколи він не бува такий смачний, як зараз.
Не суші єдиними: що таке міцукан і з чим його їдять?
Міцукан – це особливий вид приправи для суші-рису або особливий вид рисового оцту?
Вустерський соус: секрети успіху старовинної кулінарної знахідки
Вустерський соус, відомий також як соус Ворчестер або Вустер або Вустерширський чи Ворчестерширський, є одним із найвідоміших і найпопулярніших соусів у світі. Його унікальний смак та аромат зробили соус незамінним до багатьох страв, особливо до м'ясних делікатесів. У чому ж секрет вустерского соусу?
9 причин, чому варто обрати продукцію ТМ «Lee Kum Kee»
Lee Kum Kee – світовий бренд китайських соусів. Чим зумовлена така популярність – читайте в нашій статті.
Крем-сир: Секретний інгредієнт світових кулінарних майстрів
Батьківщино крем-сиру вважають США, де його винайшли у 1870-х роках. Кажуть, що у Європі схожі сири виготовляли раніше, однак сучасний крем-сир у тому вигляді, до якого звикли ми, був розроблений саме американськими молочниками.
Показати ще