Статті
Вустерський соус: секрети успіху старовинної кулінарної знахідки
Вустерський соус, відомий також як соус Ворчестер або Вустер або Вустерширський чи Ворчестерширський, є одним із найвідоміших і найпопулярніших соусів у світі. Його унікальний смак та аромат зробили соус незамінним до багатьох страв, особливо до м'ясних делікатесів. У чому ж секрет вустерского соусу?
Фунчоза. Три причини приготувати «скляну» локшину
Незвична назва для українця, однак майже рідна для кожного, хто полюбляє азійську кухню – локшина фунчоза (або «функоза») давно слугує відмінною основою для різноманітних страв.
Не суші єдиними: що таке міцукан і з чим його їдять?
Міцукан – це особливий вид приправи для суші-рису або особливий вид рисового оцту?
11 фактів про крохмальну локшину
Локшина – другий по популярності продукт в Азії після рису. Різноманітність азіатської локшини приголомшує: смак, форма, колір, калорійність та склад – усе це робить кожен вид унікальним та вартим того, щоб спробувати.
Світлий соєвий соус проти темного. Який обрати?
Ні для кого не таємниця, що найбільш розповсюдженим інгредієнтом будь-якої кухні країн Азії являється соєвий соус. Та чи всі розбираються у них?
Чи любите ви рамен так, як любимо його ми?
Один з найпопулярніших супів світу давно представлений в Україні, однак ще ніколи він не бува такий смачний, як зараз.
Крем-сир: Секретний інгредієнт світових кулінарних майстрів
Батьківщино крем-сиру вважають США, де його винайшли у 1870-х роках. Кажуть, що у Європі схожі сири виготовляли раніше, однак сучасний крем-сир у тому вигляді, до якого звикли ми, був розроблений саме американськими молочниками.
Креветки – суперфуд минулого, сьогодення й майбутнього
Креветки є одним з найвідоміших морепродуктів у світі і свою популярність вони здобули дуже давненько, ще за часів Стародавньої Греції
"Морський Дім" — вхід у світ азійської кухні!
Продукти для суші чи ролів давно перестали бути новинкою на українському ринку. Рис для суші, норі, імбир, соуси та інші складові сьогодні можна знайти в асортименті багатьох постачальників. Але давайте чесно: чи завжди це якісно? Чи відповідають ці інгредієнти вимогам професійної кухні?
Показати ще