Статті
Не суші єдиними: що таке міцукан і з чим його їдять?
Міцукан – це особливий вид приправи для суші-рису або особливий вид рисового оцту?
Фунчоза. Три причини приготувати «скляну» локшину
Незвична назва для українця, однак майже рідна для кожного, хто полюбляє азійську кухню – локшина фунчоза (або «функоза») давно слугує відмінною основою для різноманітних страв.
Світлий соєвий соус проти темного. Який обрати?
Ні для кого не таємниця, що найбільш розповсюдженим інгредієнтом будь-якої кухні країн Азії являється соєвий соус. Та чи всі розбираються у них?
11 фактів про крохмальну локшину
Локшина – другий по популярності продукт в Азії після рису. Різноманітність азіатської локшини приголомшує: смак, форма, колір, калорійність та склад – усе це робить кожен вид унікальним та вартим того, щоб спробувати.
Бренд для професіоналів - Yamasa. В чому секрет?
Yamasa – світовий лідер серед виробників соєвих соусів. Заснований у 1645 році в Японії, цей бренд за три століття набув високої репутації та почесного місця на столах найпрестижніших закладів світу, включаючи імператорський стіл.
9 причин, чому варто обрати продукцію ТМ «Lee Kum Kee»
Lee Kum Kee – світовий бренд китайських соусів. Чим зумовлена така популярність – читайте в нашій статті.
Японія проти Китаю: хто отримає першість у битві соєвих соусів?
Який же соус кращий: японський чи китайський? Давайте розберемося.
«Морський Дім» Запрошує в подорож за кулінарними трендам світу
Ми, Група компаній «Морський дім», регулярно вивчаємо всі світові тренди і кращі привозимо до нас. Наша головна місія - це розвиток гастрономічної культури українців. Саме тому ми постійно знайомимо шеф-кухарів з новими інгредієнтами, а також пропонуємо тільки актуальні продукти на полиці магазинів.
Показати ще