Бамбукові палички
Країна походження
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки

У Японії існують багатовікові традиції сервірування столу та подачі страв. Якщо зібрати докупи всі тонкощі японської кулінарії, то вийде своєрідна філософія. Посуд на Сході лаконічний і витончений, виконаний у трьох кольорах: чорному, червоному та білому. 

Кожен вид посуду має своє призначення. Для рису та супів використовуються чаші з кришкою, для смажених страв – дерев'яний посуд, для салатів – миски. На столі завжди стоїть соусник із соєвим соусом і маленька миска для змішування його з васабі. Також обов'язковий атрибут столу – палички для їжі. Вони повинні лежати кінцями вліво на спеціальній підставці, не торкаючись поверхні столу. Особлива цінність у сервіруванні надається вільному простору.
Бамбук - це екологічно чистий та стійкий матеріал. В азійській культурі це складовий елемент посуду і кулінарних інструментів. Він відомий своєю високою міцністю та властивістю залишати їжу без смакових ароматів. Тому й досі залишається популярним матеріалом для кулінарного обладнання в багатьох азійських культурах.

Компанія Морський Дім пропонує бамбукові коврики, що допоможуть у приготуванні ролів, а також бамбукові палички, шпажки, посуд та інший бамбуковий декор для вашого закладу. В асортименті представлені всі найактуальніші варіанти для сервірування столу за японськими традиціями.