Lee Kum Kee – професійний бренд традиційних китайських соусів | Морський Дім

Компанія "Морський Дім" завжди стежить за найкращими кулінарними рішеннями, особливо коли мова йде про смак страв. Тому професійний бренд з виготовлення традиційних китайських соусів - Lee Kum Kee - справжня знахідка для професійних кухарів, адже готові соуси Lee Kum Kee допомагають скоротити час приготування страв та додають глибини смаку.

Продукція бренду Lee Kum Kee – традиційні китайські соуси.

ТМ Lee Kum Kee відома далеко за межами Китаю, тому продукцію компанії можна знайти в більш як у 100 країнах світу. А “Морський Дім” є ексклюзивним постачальником продукції бренду в Україну.

В асортименті налічується близько 200 найменувань соусів: від традиційного соєвого соусу до  універсальних паст, маринадів для приготування страв з м’яса та курки, соусів на основі перцю чилі чи часника.

Особливо популярний - устричний соус Lee Kum Kee, який є справжнім флагманом та лідером серед устричних соусів у світі. Використання відбірних устриць для приготування соусу та дотримання традиційної рецептури гарантує його аутентичний смак. 

Бренд Lee Kum Kee постійно розширює та вдосконалює свій асортимент, рецептури, виробничі процеси, адже якість продукції та довіра споживачів є основними його пріоритетами.

«Морський дім» рекомендує!

Поділитися в соц. мережі: