Kara
Kara

Kara

Kara – експерт у продуктах із кокосів

 

«Морський Дім» - ексклюзивний імпортер-дистриб’ютор продукції Kara.

Компанія Kara  - є світовим постачальником продукції з кокосів.  Це індонезійська компанія, що спеціалізується на виробництві кокосових інгредієнтів  з багатим ароматом і смаком, яка ось уже чверть століття допомагає  професійним кухарям та домогосподаркам, створювати кулінарні шедеври.

Продукція «Kara» зроблена з ретельно відібраних кокосів, зібраних вручну на власних плантаціях в Суматрі, Індонезія. Співробітники компанії «Kara» строго контролюють процес вирощування продукту від посіву до обробки, що гарантує стабільну високу якість продукції.

Свіжозібрані плоди протягом 24 годин доставляються з плантацій на завод. Кокоси обробляються від 3-х до 5-ти годин. Це допомагає підтримувати відмінний аромат свіжих плодів всієї продукції «Kara».

Підприємства, що випускають продукцію «Kara» сертифіковані всесвітньо відомими, незалежними експертами: Hazard analysis and Critical Control Point (HaCCP), International Food Standard (IFS), British retail Consortium (BrC), Аmerican Institute of Baking (aIB) і International Organization for Standardization (ISO).

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ KARA

  • 100% НАТУРАЛЬНИЙ продукт
  • НЕ містить холестерину
  • БЕЗ консервантів
  • БЕЗ ароматизаторів
  • БЕЗ барвників
  • НЕ містить глютену

ПРОДУКТИ З КОКОСІВ – це ПОПУЛЯРНИЙ та СТАЛИЙ ТРЕНД в світі та в УКРАЇНІ вже кілька років поспіль

Кокосові продукти - суперфуд XXI сторіччя. А набули вони своєї популярності завдяки 100% натуральності та наявністю численних корисних речовин. Кокосові продукти універсальні у використанні та підходять як для кулінарії, так і для косметичних процедур, вони гіпоаллергенні, тому підходять для дорослих і дітей. Попит на кокосові продукти росте не тільки серед вегетаріанців, а насамперед серед багатьох прихильників здорового способу життя. Кокосове молоко - це ще здорова альтернатива коров’ячому молоку та must have для людей з непереносимістю лактози.