Качка по-пекінськи | Морський Дім
Країна походження
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки
Подивитися товар
додати до заявки

«Морський Дім» - прямий постачальник пекінської качки в Україну. Ми маємо великий асортимент замороженої пекінської качки та гарантуємо якість і свіжість кожного нашого продукту.

Заморожена пекінська качка є ідеальним вибором для будь-якого закладу. Вона є популярною і універсальною складовою багатьох страв, адже чудово підходить для смаження, тушкування, запікання або готування на грилі. Качка має чудовий смак та ніжне м'ясо, що розкривається ароматами під час правильного приготування.

Ми гарантуємо, що наша пекінська качка (заморожена) зберігає всю свіжість та смакові властивості, адже ми дотримуємося високих стандартів якості та безпеки продуктів. Забезпечити партнерів, клієнтів якісними продуктами для приготування різноманітних страв азійської та європейської кухонь -  головне завдання компанії «Морський Дім».

Замовляйте пекінську качку прямо на сайті md.ua і насолоджуйтесь її неперевершеним смаком у нових стравах. Якщо вам потрібні поради щодо формування меню з нового виду м’яса – звертайтесь, наші професійні шеф-кухарі допоможуть скласти найоптимальніше меню та проведуть майстер-класи по приготуванню пекінської качки. Урізноманітнюйте власне меню за допомогою наших рецептів та насолоджуйтесь аутентичним смаком разом з «Морським Домом»!