Новини компанії "Морський дім" | md.ua
Азійська кухня як мистецтво: майстер-клас бренд-шефа компанії «Морський Дім» Іллі Червенко
Азійська кухня завжди вражала своєю глибиною, різноманітністю та вишуканістю. Вона як жива палітра, де кожен інгредієнт - це окремий колір, а кожна страва – неперевершений шедевр.
Новий крок до майстерності з Le Cordon Bleu
Співробітники компанії "Морський Дім" нещодавно пройшли курс з фуд-фотографії у школі Le Cordon Blue London.
Стандарти сертифікації ISO 22000:2018 - підтверджено!
Група компаній «Морський Дім» є соціально відповідальною компанією, що зосереджена на якості й безпеці продуктів та налаштована на абсолютне задоволення потреб наших клієнтів і споживачів.
Sweet&Bakery Ukraine Show 2019
Наша компанія «Морський Дім» регулярно вивчає світові тренди у різних галузях та напрямках кулінарії. Один з сучасних кондитерських трендів - це використання моно смаків: азійські або локальні фрукти та продукти. Цього року наша компанія на виставці Sweet&Bakery Ukraine Show 2019
Головна виставка готельно-ресторанного бізнесу Forech 2019
Щороку в Києві проходить наймасштабніша виставка готельно-ресторанного бізнесу – Forech. Цього року виставка відбулася в вересні з 25 по 27. Тисячі рестораторів, шеф-кухарів і готельєрів з усієї України відвідали головну профільну подію України.
World Sushi Cup 2019
Цього року наш Ілля не посів призове місце у фіналі конкурсу, та разом з тим, проявив себе як справжній боєць. Його майстерність і витримку гідно відзначили самі японці, а це багато вартує, повірте! Ілля став одним з 20-ти найкращих у світі!
Кубок України з кулінарії «Східний регіон» 12-14.08.2019 у м. Харків
Вже другий рік поспіль наша компанія «Морський Дім» виступили в якості Почесного партнера на Кубку України з кулінарії «Східний регіон 2019» у місті Харків. Захід був організований Асоціацією шеф-кухарів України Східного регіону і кулінарною школою Al Cuisine.
Показати ще