Новини компанії "Морський дім" | md.ua
"Морський Дім" на виставці ГастроІндустрія. Франчайзинг | 2-4 квітня 2024
Наша весна – насичена на події. Адже «Морський Дім» прагне якнайкраще продемонструвати усі свої переваги: якісні інгредієнти для азійських та європейських страв, ексклюзивний асортимент світових брендів, тож ми завжди готові запропонувати вигідні комплексні рішення для бізнесу.
Морський Дім на виставці WorldFood GastroDays 2024
27-28 березня у Києві відбулася виставка WorldFood GastroDays 2024, де компанія "Морський Дім" знову заявила про себе й продемонструвала досвід, експертність та усі свої переваги й досягнення у напрямку HoReCa.
Гастро-подія березня: "Морський Дім" на CНEF-CHEF 2024 у Львові
У березні «Морський Дім» долучився до серії практичних майстер-класів CНEF-CHEF 2024, організованих компанією Hoteliero у м. Львові.
ТОВ «Лінія смаку» отримало сертифікат безпеки ISO 22000:2005
ТОВ «Лінія смаку», що входить до складу групи компаній Морський дім, пройшло сертифікацію та отримало підтвердження того, що система керування відповідає вимогам стандарту ISO 22000:2005
Азійська кухня як мистецтво: майстер-клас бренд-шефа компанії «Морський Дім» Іллі Червенко
Азійська кухня завжди вражала своєю глибиною, різноманітністю та вишуканістю. Вона як жива палітра, де кожен інгредієнт - це окремий колір, а кожна страва – неперевершений шедевр.
Новий крок до майстерності з Le Cordon Bleu
Співробітники компанії "Морський Дім" нещодавно пройшли курс з фуд-фотографії у школі Le Cordon Blue London.
Стандарти сертифікації ISO 22000:2018 - підтверджено!
Група компаній «Морський Дім» є соціально відповідальною компанією, що зосереджена на якості й безпеці продуктів та налаштована на абсолютне задоволення потреб наших клієнтів і споживачів.
Показати ще