Партнери компанії "Морський дім" | md.ua

ДЛЯ HORECA

Ми пишаємося тим, що велика кількість підприємств обрали «Морський Дім» основним постачальником товарів та послуг. Серед наших клієнтів є відомі ресторанні мережі й заклади не лише міста Києва, а й інших регіонів України. Ми пропонуємо комплексні рішення для вашого бізнесу, включаючи оптимізацію фудкосту, меню інжиніринг та навчання персоналу.

Egersund Seafood
Ninja Sushi
Flagman
Sushi Icons
Yoshi Fujiwara
Євразія
Menya Musashi
Kitaika
Noodle-dudle
BAO
Murakami
Fenix Restaurant
Boho Yosai
YOKI
Японський Привіт
La Familia
Gastro Family
NOA
FUGU

ДЛЯ РІТЕЙЛУ

Продукція групи компаній «Морський Дім» представлена у всіх національних мережах України. Наші власні торгові марки та відомі світові бренди присутні на полицях магазинів, а також використовуються у відділах кулінарії мереж. Ми щодня працюємо над оновленням нашого асортименту, пошуку найоптимальнішого поєднання ціни та якості і зацікавлені в розширенні географії постачання

Сільпо
Епіцентр
Ашан
Novus
МегаМаркет
Велика Кишеня
Metro
Фора
Fozzy
Класс
Таврія В
Лоток
Рост
KRAINA PANASIA

ДИСТРИБУЦІЯ

Ми маємо честь представляти продукцію відомих світових брендів, таких як JS, Yamasa, Lee Kum Kee, Mizkan, Kara, AROY-D, Cook Partner, Bich-Chi, Oshihari та багато інших. Це свідчення довіри і високих стандартів, які ми дотримуємося у своїй роботі.

Наш досвід та надійні зв'язки з нашими партнерами дозволять нам представити ваш бренд на українському ринку з максимальною результативністю. Ми готові допомогти вам знайти нових клієнтів і сприяти успішному впровадженню вашої продукції в Україні. Наша мета - спільний успіх і партнерство, які призведуть до процвітання вашого бренду на українському ринку.

Yamasa
Mizkan
Lee Kum Kee
Aroy-D
Kara
Oshihari
Kinjirushi
Bich-chi
Spring Home
Happy Belly
Сharalambides Christes
Cook Partner
Kimnori