Morinaga Nutritional Foods
Morinaga Nutritional Foods

Morinaga Nutritional Foods

Morinaga Nutritional Foods, Inc. (MNF) – японська компанія-виробник №1 у світі з виробництва соєвих продуктів.

Компанія «Морський Дім» представляє Morinaga Nutritional Foods, Inc. (MNF) – японська компанія-виробник №1 у світі з виробництва соєвіх продуктів, що базується в Торренсі, штат Каліфорнія, США. Компанія виробляє популярний бренд Mori-Nu Silken Tofu, лінійку шовкового тофу, що широко продається в США та по всьому світу.

ЯК СТВОРЮЄТЬСЯ MORI-NU SILKEN TOFU

Тофу Mori-Nu продається в унікальній упаковці, яка захищає свіжий тофу від світла, повітря та бактерій і забезпечує тривалий термін зберігання без охолодження та без використання консервантів!

Компанія Morinaga ввела тофу в нове тисячоліття, винайшовши запатентовану асептичну систему.

 У цьому процесі сою подрібнюють, насичену суспензію пастеризують і виливають у пакет. У соєве молоко додають невелику кількість глюкуронолактону (кукурудзяного крохмалю) та хлориду кальцію. Потім коробка герметично закривається, і тофу утворюється всередині - де він захищений від мікроорганізмів, що спричинюють псування. Результат? 100% гарантований чистий продукт, який на смак так само свіжий, як і в день його виготовлення.

СОЯ МОРІ-НУ: ЯКІСТЬ ВІД НАСІННЯ ДО ТОФУ

На виробництво, сою постачає фермерське господарство Bluegrass Farms of Ohio, Inc., вони можуть похвалитися можливістю повністю контролювати весь процес від розведення унікального насіння до відвантаження кінцевого продукту.

Після цього виробництво продовжується, де соя ретельно переробляється у високоякісний шовковий тофу, про який багато хто знає і на який покладаються. Таким чином наші клієнти можуть створювати чудові рецепти з чудовими інгредієнтами.