Про компанію Морський дім | md.ua

Про компанію

Група компаній "Морський Дім" - провідний постачальних кулінарних трендів та інгредієнтів для різних кухонь світу: японської, паназійської та європейської. Висока якість продукції, індивідуальний професійний підхід до кожного клієнта, оптимальна цінова політика та багаторічна довіра зі сторони постійних клієнтів допомогли нашій компанії стати провідним постачальником у сегменті HoReCa та Retail в Україні. У нашому асортименті більш 1000 товарів. Нам довіряють дистрибуцію такі всесвітньо відомі бренди, як: JS, Yamasa, Lee Kum Kee, Mizkan, Kara, AROY-D, Cook Partner, Bich-Chi, Oshihari й інші. З нами ви завжди на крок попереду!

Переваги роботи з нами
Широкий асортимент
Широкий асортимент

Широкий асортимент, що постійно оновлюється, відповідно до світових трендів.

Стабільне постачання
Стабільне постачання

Стабільне постачання та широкий діапазон цінових пропозицій, що забезпечуються прямими контрактами з виробниками.

Гарантована безпека
Гарантована безпека

Гарантована безпека продукції, що підтверджується результатами постійного контроля на відповідність міжнародним нормам і стандартам якості, усіма необхідними сертифікатами та документами

Участь у заходах
Участь у заходах

Можливість брати участь у спеціалізованих заходах для професіоналів HoReCa, що проводяться за нашої підтримки та у тісній співпраці з провідними японськими виробниками.

Розвинута мережа філіалів
Розвинута мережа філіалів

Група компаній "Морський Дім" має представництва у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Одесі, Чернігові, Черкасах, Полтаві, Івано-Франківську, Хмельницькому та інших регіонах.

Ми пропонуємо
комплексні рішення
з розвитку бізнесу
наших клієнтів
Навчаємо шеф-кухарів

Навчаємо шеф-кухарів

Проводимо консультації по нашим продуктах

Проводимо консультації по нашим продуктах

Оптимізуємо закупівлю товарів

Оптимізуємо закупівлю товарів

Організовуємо роботу закладів HoReCa

Організовуємо роботу закладів HoReCa

Допомагаємо розробити меню

Допомагаємо розробити меню

Місія нашої Компанії
Місія нашої Компанії

Забепезпечити потреби ринку України у якісному продукті та інноваційних рішеннях,
здійснити внесок у покращення культури харчування та здоров'я нації.

Історія

Історія компанії «Морський Дім» розпочалася з 1997 року з постачання морепродуктів для сегменту HoReCa в Україну.

В цьому ж році у Запоріжжі був створений перший офіс, а через 4 роки – центральний офіс у Києві. Зараз компанія має представництва у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Одесі, Чернігові, Черкасах, Полтаві, Івано-Франківську, Хмельницькому та інших регіонах.

За час роботи компанії «Морський Дім» було налагоджено активне співробітництво з провідними виробниками та поставниками Японії, Китаю, Бангладеш, В’єтнаму, Тайланду, Індонезії, США та Франції, що відкрило ринок України для аутентичних продуктів за оптимальною ціною.

Сьогодні група компаній «Морський Дім» – ексклюзивний дистриб'ютор таких світових брендів, як Yamasa Corporation, Lee Kum Kee, Mizkan, Kara, Aroy-D, Huy Fong Foods, Bich-Chi, Oshihari, Kinjirushi та інших. Ми активно розвиваємо присутність цих азійських та європейських брендів в Україні, а також удосконалюємо власні виробничі потужності для безперебійного постачання якісних товарів для професійного ресторанного бізнесу та сучасного роздрібу України.

История