Водорості і Соєва папір, водорості для суші, Купити водорості для суші, Листя Нори | MD.UA - Група компаній "Морський Дім"

"Морський Дім" пропонує широкий вибір водоростей, включаючи норі та маменорі, які стануть чудовим доповненням до ваших страв.

Норі виготовляється має характерний тонкий, темно-зелений або фіолетовий аркуш. Використовується для обгортання суші та ролів.

Mamenori виготовляється мають грубу текстуру та більш світло-коричневий колір, а маменорі - це японські продукти, які часто використовується в приготуванні суші та ролів.

Маменорі – це сушені морські водорості, які виготовляють з червоних морських водоростей, а норі, в залежності від виду, мають темно-зелений колір або схожий до бордового колір.

Наші норі вирізняються високою якістю, а це щільність листа, свіжіть, відсутність сторонніх запахів, дотримання правильних умов зберігання продукту. Ми ретельно відбираємо постачальників водоростей аби привозити в Україну лише найкращі світові продукти.

Норі та маменорі відіграють важливу роль в нашому азійському асортиментів. Ми по-особливому ставимось до продуктів, які вже давно стали невід’ємною складовою японської кухні.

А норі, як відомо, додають унікального смаку та корисності будь-якій вашій страві.

Придбайте найкращі норі та маменорі від "Морського Дому" та готуйте азійські страви якісно й по-справжньому!