Морські гребінці заморожені | Морський Дім
Подивитися товар
додати до заявки

Морський гребінець є популярними морепродуктами у багатьох частинах світу, особливо в Європі, США та Азії. Це неймовірно цінний продукт, оскільки в ньому поєднуються прекрасний смак та багато корисних лікувальних якостей. Цей молюск використовується в багатьох національних кухнях світу через свою універсальність і витончений смак. Це м'ясо м'яке і соковите, що робить особливо привабливим для багатьох любителів морепродуктів.

Ви можете самостійно переконатись, що м'ясо морського гребінця має ніжну та солодкувату структуру, яка розкривається під час приготування. Створюйте безліч страв, використовуючи цей продукт: сашимі, салати, смажену локшину та рис або ж гарячі страви на грилі. У Азії, особливо в Китаї та Японії, гребінці часто подаються смаженими на воку з різними соусами або в супах. Бренд-шеф нашої компанії, Ілля Червенко, пропонує готувати гребінці різними способами, включаючи смаження, варіння, гриль, запікання чи на пару. Їх можна також використовувати при сервіруванні сирими у вигляді тартару чи карпаччо.

Ми завжди готові вам допомогти впровадити наші продукти у ваше меню. Замовляйте морські гребінці на сайті md.ua і насолоджуйтесь самі й пригощайте гостей чудовими стравами! «Морський Дім» гарантує вам найвищу якість кожного товару і, звісно, свіжість морських гребінців, експортованих з самого серця Азії.