Yamasa – бренд для професіоналів

Yamasa – світовий лідер серед виробників соєвих соусів. Заснований у 1645 році в Японії, цей бренд за три століття набув високої репутації та почесного місця на столах найпрестижніших закладів світу, включаючи імператорський стіл.

Що ж особливого має Yamasa? І чому професійні шеф-кухарі усього світу так полюбляють цей бренд?

Ось п'ять фактів, що точно надихнуть вас теж вподобати відому торгову марку.

  • Автентичність. Зі своєю 370-річною історією, Yamasa є символом японського виробничого мистецтва, адже торгова марка зберігає стародавні традиції виготовлення соусів. У світі не так багато виробників соусів, які б зберігали японські рецептури практично без змін такий тривалий час. Може змінюватись обладнання, технології, упакування, але неперевершений смак продуктів залишається непохитним. Вберегти й передати традиційну рецептуру наступним поколінням – одне з найважливіших завдань компанії. Тому, якщо шукаєте справжній автентичний азійський смак, вам до Yamasa!
  • Якість. Продукція Yamasa виробляється з високоякісних інгредієнтів, з застосуванням унікальних методик виробництва та контрольованого процесу ферментації. Усі деталі процесів – засекречені, однак ця таємничість додає унікальності, а також дозволяє зберегти  репутацію компанії. Як відомо, для японця репутація – найголовніше. І, аби вберегти високі стандарти якості, бренд не оприлюднює виробничі процеси, а шеф-кухарі можуть бути впевнені, що в такому випадку бренд дійсно неможливо підробити, тому у них в руках – завжди ексклюзивний оригінальний продукт.
  • Асортимент. Yamasa пропонує цілу палітру продуктів від соєвого соусу до різного виду маринадів та основ для супів, що розширюють можливості кулінарної творчості. Якщо вам необхідно приготувати японську страву, вам однозначно потрібна Yamasa. А в Морському домі  – найкращий вибір продуктів цього бренду.
  • 100% виготовлено в Японії. Продукція бренду Yamasa виготовляється виключно в Японії. Це означає, що використовується японська сировина та, головне, вода з єдиного джерела в Японії, що не змінюється вже протягом багатьох років. Це забезпечує постійну та незмінну високу якість продукції протягом понад 300 років. На відміну від інших виробників, які можуть використовувати термін "японський", але мають фабрики по всьому світу, і в результаті смак та якість їх продуктів можуть відрізнятися у різних частинах світу.
  • Світове визнання серед професійних кухарів. Продукція Yamasa експортується та використовується в численних кухнях світу, додаючи свою неповторну нотку до усіх страв. Найпопулярніший продукт бренду у світі – соєвий соус. Він є незамінним в японській кухні - де смак і колір відіграють важливу роль у приготуванні кожної страви. Саме через ці характеристики більшість шеф-кухарів елітних японських та світових ресторанів обрають продукти Yamasa, і найбільш популярний саме класичний соєвий соус. Як кажуть самі виробники, їхній автентичний соєвий соус допомагає оживити, а не маскувати смак кожного інгредієнта страви. І професіонали це дійсно цінують.

Тож і ви будьте професіоналами своєї справи разом з брендом Yamasa!

Готуйте, створюйте, народжуйте нові смаки! Дивуйте своїх гостей щодня, а «Морський дім», як ексклюзивний постачальник бренду Yamasa в Україну, зробить усе, аби ви могли отримувати продукцію постійно та в достатній кількості. Хоча ні, Yamasa ніколи нікому не буває достатньо, хочеться всього і побільше – перевірено!

Поділитися в соц. мережі: