Новий крок до майстерності з Le Cordon Bleu

Фуд-фотографія стає все більш важливою у світі кулінарії, адже вона відіграє ключову роль в презентації страв і привабливості ресторану для гостей. Це не залежить, яку кухню ви пропонуєте гостям, ваші страви повинні бути завжди бездоганні і розповісти про них ви можете з допомогою саме фуд-фотографії.

Le Cordon Bleu - міжнародна кулінарна академія«Морський дім» - компанія, яка всупереч викликам часу прагне постійного розвитку. Нещодавно наші співробітники доєдналися до навчального курсу по фуд-фотографії у школі Le Cordon Blue London.

Le Cordon Bleu - це мережа міжнародних кулінарних академій, що відома своєю репутацією і високими стандартами викладання. Історія Le Cordon Bleu почалася у 1895 року в Парижі (Франція) і сьогодні школа має понад 35 академій по всьому світі та відома як провідний заклад для тих, хто прагне навчитися кулінарному мистецтву, гостинності або управлінню ресторанним бізнесом.

Цього разу майстер-класи по фуд-фотографії від всесвітньо відомого віртуоза кулінарних світлин Alan Dоnaldson вразили не лише нас, а й гостей з Англії, Індії, Франції.

Катерина Пустовіт на курсі фуд фотографії від Le Cordon BleuФуд-фотограф компанії Катерина Пустовіт про навчання відгукується так: «Я щаслива провести ці кілька днів серед професіоналів своєї справи: шеф-кухарів та фуд-фотографів, які проводять сесії для лідерів ресторанного бізнесу Європи. Знаю, що ці майстри працюють з закладами, відзначеними зірками Мішлен, і у мене є можливість отримати чудовий досвід, який я обов’язково втілю в нових проектах компанії «Морський дім».

Кілька днів неймовірно цікавого навчання ще раз довели – наша команда пристрасна та шалена не лише в роботі, а у мистецтві фуд-фотографій. Навчання в такому відомому закладі - надзвичайно корисний та захоплюючий досвід. Ми раді ділитися своїми новими знаннями з вами, дорогі партнери, піднімаючи рівень української кулінарії на нову висоту!

Поділитися в соц. мережі: