Стандарти сертифікації ISO 22000:2018 - підтверджено!

Група компаній «Морський Дім» є соціально відповідальною компанією, що зосереджена на якості й безпеці продуктів та налаштована на абсолютне задоволення потреб наших клієнтів і споживачів.

«Морський Дім» володіє власними потужностями для виробництва продуктів для каналу HoReCa та Retail. Серед них – виробничий комплекс «Лінія Смаку», розташований у Київській області. На "Лінії Смаку" передбачено усі необхідні етапи контролю та перевірки виготовлених продуктів власною службою якості. Крім того, ми щорічно проходимо додаткову добровільну сертифікацію із залученням незалежних зовнішніх експертів.

Нещодавно, у 2023 році, ми знову успішно пройшли усі необхідні етапи перевірки та отримали підтвердження, що система управління безпечністю харчових продуктів на «Лінії Смаку» відповідає вимогам стандарту ISO 22000:2018.

Як відомо, ISO поєднує 25 національних організацій зі стандартизації, утворюючи координуючий орган для спільної розробки та визнання стандартів у всьому світі. Цей стандарт розроблений з метою гарантування безпеки продуктів харчування на всіх етапах харчового ланцюжка - від постачальника сировини до кінцевого споживача. Для клієнтів і споживачів сертифікація ISO є гарантією якості виготовлення продукції і усіх супроводжуючих етапів.

Підтвердивши сертифікацію ISO 22000:2018, наша компанія демонструє свою відповідальність та зобов'язання перед клієнтами щодо безпеки і якості асортименту, показує високі внутрішні стандарти та сприяє розвитку українського ринку відповідно до міжнародних норм і вимог.

Поділитися в соц. мережі: