"Морський Дім" на виставці ГастроІндустрія. Франчайзинг | 2-4 квітня 2024

Наша весна – насичена на події. Адже «Морський Дім» прагне якнайкраще продемонструвати усі свої переваги: якісні інгредієнти для азійських та європейських страв, ексклюзивний асортимент світових брендів, тож ми завжди готові запропонувати вигідні комплексні рішення для бізнесу.

Черговий захід, де «Морський Дім» успішно прийняв  участь – Франчайзинг:  ГастроІндустрія, що відбувся 2-4 квітня у м. Києві. Це – щорічна виставка сучасних технологій та обладнання для індустрії громадського харчування. Чимало учасників готують пропозиції франшиз ресторанів, кав’ярень, пекарень, магазинів, а також демонструють рішення для сфери HoReCа. В рамках заходу проводяться конференції з оглядами ринку нашої галузі, шляхи розвитку індустрії, покращення продажів й підвищення ефективності бізнесу.

«Морський Дім» завжди ділиться своїм досвідом, адже вже багато років серед наших партнерів відомі заклади ресторанної сфери. Роки співпраці  - підтвердження нашої експертності, якості послуг та гнучкості у роботі. Тому не дивно, що і цього разу до нашого стенду завітало чимало відвідувачів, які, ми впевнені, вже зовсім скоро стануть нашими постійними партнерами.

А якщо ви не встигли відвідати виставку, переглянете наш каталог товарів та передзвоніть нам вже сьогодні, щоб обговорити ваші питання. Ми раді проконсультувати та допомогти вам створити успішний ресторанний бізнес в будь-якому куточку України.

Отримайте вигідні умови співпраці від «Морського Дому» зараз!

Поділитися в соц. мережі: