Морський Дім на виставці WorldFood GastroDays 2024

27-28 березня у Києві відбулася виставка WorldFood GastroDays 2024, де компанія "Морський Дім" знову заявила про себе й продемонструвала досвід, експертність та усі свої переваги й досягнення у напрямку HoReCa.

WorldFood GastroDays 2024 – виставка гастрономічних рішень для фахівців індустрії їжі поза домом. В рамках заходу традиційно проводяться конференції, воркшопи, презентації продуктів. Експерти обговорюють ключові проблеми галузі та шляхи їх вирішення, нові тренди й перспективні сфери розвитку. Тому кожна така подія – гарна можливість обміну корисними думками, цікавими ідеям й новинами.

Для нас WorldFood GastroDays 2024 – це також майданчик для налагодження професійних контактів та встановлення важливих партнерських зв'язків, які допомагають розвивати бізнес. Цього разу на виставці ми запропонували свої найкращі продукти, послуги та ідеї для HoReCa за для того, щоб відвідувачі могли більше дізнатися про досвід «Морського Дому», оцінити ексклюзивний асортимент, комплексі рішення для розвитку бізнесу та використати нові знання для досягнення успіху власного закладу.

Морський Дім на виставці WorldFood GastroDays 2024 

Будучи ексклюзивними представниками світового бренду Kara та професійного бренду Cook Partner, ми ще раз продемонстрували професійний рівень, безпечність, широкі можливості асортименту цих торгових марок та отримали безліч позитивних відгуків. І це не дивно, адже ми прагнемо  забезпечувати наших клієнтів лише товарами найвищої якості.

Широкий асортимент продукції Морського ДомуПрезентація крем-сиру Cook Partner

Незважаючи на складності та усі виклики сучасності, "Морський Дім" продовжує свій успішний шлях, рухаючись вперед у світі гастрономічних рішень та впроваджує тренди різних кухонь світу на українському ринку.

То ж приєднуйтесь!

Поділитися в соц. мережі: