Ексклюзивний майстер-клас «Ідеї для літнього меню» від «Морського Дому»

Нещодавно, 5 червня, «Морський Дім» провів ексклюзивний майстер-клас на тему «Ідеї для літнього меню: фюжн-роли».

Для нас це був не просто майстер-клас, а справжня подія! Адже це один із перших майстер-класів для професійних учасників, організований нашою командою після тривалої перерви. Ми неймовірно раді, що у «Морського Дому» знову з’явилася можливість поширювати свій досвід та ділитися власною експертизою з лідерами ресторанного бізнесу. 

Цього разу своїм багаторічним досвідом ділився бренд-шеф компанії Ілля Червенко.

У неформальній атмосфері спілкування ми обговорювали цікаві поєднання традиційних японських суші з елементами інших кухонь світу. Ілля підкреслив, що фюжн-роли дозволяють експериментувати з різними інгредієнтами та створювати унікальні смакові поєднання. Саме тому вони завоювали популярність серед гурманів, і наш майстер-клас став чудовою нагодою познайомити партнерів з цією тенденцією.

Наш бренд-шеф поділився з учасниками своїми секретами, розповів про тонкощі вибору інгредієнтів та техніку приготування. Більше 30-ти учасників майстер-класу мали можливість оцінити нові страви, задати питання та отримати цінні поради від експерта і, звичайно, технологічні карти, що точно стануть в нагоді при готуванні фюжн-ролів для гостей їхніх закладів. 

Спільно з партнерами заходу - компаніями «Новий проект» та «Cambro», ми створили унікальну платформу для обміну досвідом й професійного зростання. Учасники мали змогу не лише ознайомитися з новими кулінарними ідеями для літнього меню, але й встановити нові контакти, що надалі сприятимуть розвитку їхнього бізнесу.

Щасливі, що майстер-клас «Ідеї для літнього меню: фюжн-роли» з Іллею Червенко став успішним заходом, який приніс багато цікавого, корисного учасникам, а нам – нові зустрічі та емоції. Ще раз переконалися - такі заходи сприяють зміцненню партнерських відносин, підвищують лояльність та допомагають покращити взаєморозуміння з клієнтами, що позитивно відображається на веденні бізнесу. Долучайтесь і ви до партнерської програми від «Морського Дому» та майбутніх майстер-класів від Іллі Червенко! 

Розвивайте свій ресторанний бізнес разом з «Морським Домом»!

Поділитися в соц. мережі: