World Sushi Cup 2019

Цього року бренд-шеф нашої компанії «Морський Дім» Ілля Червенко брав участь у міжнародному змаганні «World Sushi Cup 2019», який проходив у Японії в місті Токіо з 20 до 22 вересня 2019 року та був організоване за підтримки Інституту Суші Японії. 

Цей дуже грандіозний міжнародний конкурс, у якому брали участь представники 16 країн світу. Варто зазначити, що суші-шефи з Японії не мають права брати участь саме у цьому конкурсі, для представників Японії є окремий конкурс.

Змагання проходили у два етапи: підготовчий етап та сам конкурс, який також мав свої етапи.

Підготовчий етап був наповнений різними майстер-класами від провідних суші майстрів Японії: тренування з обробки та нарізки 3-ьох видів риби; тренування з нарізки та шинкування дайкона; приготування та сервірування суші edomae.

Конкурс з приготування суші складався з 3-ьох відбіркових турів:

Перший тур ділився на два етапи. Етап перший: нарізка та шинкування дайкона за 10 хв; чистка, обробка та нарізка 5-ти рибин трьох видів за 15 хв; нарізка та сервірування сашимі з дайконом за 10 хв.
Другий етап включав у себе приготування та сервірування суші edomae за 40 хв.

Наш суші майстер Ілля  Червенко став одним із 20-ти найкращих суші-шефів та вийшов у фінал World Sushi Cup 2019. У фінал потрапили представники із Франції, Норвегії, Росія, Латвії, Португалії, Тайвані, Чехії, Бразилії і з УКРАЇНИ!

У фіналі конкурсу був тільки один етап – це презентація своєї креативної роботи з приготування та сервірування страви з суші edomae.

Цього року наш Ілля не посів призове місце у фіналі конкурсу, та разом з тим,  проявив себе як справжній боєць. Його майстерність і витримку гідно відзначили самі японці, а це багато вартує, повірте! Ілля став одним з 20-ти найкращих у світі!

Призові місця Wolrd Sushi Cup 2019 посіли:

  1. Малайзія
  2. Росія
  3. Чеська республіка

Вітаємо переможців!

Кожного року World Sushi Cup підтримують такі бренди та компанії:

Yamasa (соєві соуси та соуси на його основі);
Mizkan (рисові оцти, мірін та соуси на їх основі);
Kinjirushi (васабі порошки та пасти);
Miola (ензими для суші рису).

Авжеж ці бренди є у нас в асортименті і ми пишаємося, що маємо змогу їх представляти в Україні.

Ми створили цілий розділ продуктів для суші, де ви віднайдете усе необхідне для їх приготування: https://md.ua/store/vse-dlya-sushi.

Поділитися в соц. мережі: