Головна виставка готельно-ресторанного бізнесу Forech 2019

Щороку в Києві проходить наймасштабніша виставка готельно-ресторанного бізнесу – Forech.

Цього року виставка відбулася в вересні з 25 по 27. Тисячі рестораторів, шеф-кухарів і готельєрів з усієї України відвідали головну профільну подію України.

Цього року ми, Група компаній «Морской дом», вирішили представити кулінарні тренди, які набувають популярності в усьому світі та в Україні.

ЯПОНСЬКА КУХНЯ – НОВА ХВИЛЯ

Японська кухня в Україні зараз представлена вже давно знайомими концепціями, але у світі зараз набирає силу нова хвиля розвитку японської кухні. В умовах жорсткої боротьби за увагу гостя з’явився БУМ на японську кухню в стилі Ф’южин. Це стиль, який об’єднує в собі поєднання кулінарних технік, традицій та продуктів різних кухонь світу в одній страві. Наприклад, зараз ролли – це не просто свіжа риба, рис, соєвий соус та норі. Тепер це авторський підхід до створення нових смаків та поєднань. Яскраві соуси, унікальні топінги, тандем локальних та імпортних продуктів, нові форми подачі та варіанти обробки інгредієнтів – це те, що зараз в тренді в усьому світі. Ф’южин – це не тільки для ресторанів преміум класу. Є багато прикладів світових мереж ресторанів (Bamboo Sushi, USA) та самостійних (Eat Tokyo, London) закладів з демократичним цінником, які пішли за новою хвилею та змогли не тільки утримати постійних клієнтів, а і привабити нових.

СТРІТ ФУД

Паназіатська кухня вже давно успішно розвивається на ринку ХоРеКа України. І зараз ми вже бачимо відкриття різних концептів ресторанів паназіатської кухні у багатьох містах країни. Найпопулярнішим та трендовим напрямом є паназіатський Стріт Фуд. Набуває популярності WOK локшина, парові булочки БАО, спринг роли, темаки суши та інші. А однією з трендових новинок є онігірі.

Морський дім – лідер з постачання інгредієнтів та продуктів для паназіатської кухні. Саме тому ми постійно пропонуємо трендові та найпопулярніші продукти та готові рішення для ресторанів фаст фуд та кетерінгів:

ПАРОВІ БУЛОЧКИ БАО «Happy Bell – бренд-лідер з продуктів з замороженого тіста.

Морський Дім пропонує готові рішення рецептів для парових булочек БАО, які були розроблені нашим бренд-шефом Іллєю Червенко

СПРИНГ РОЛИ «Spring Home – бренд лідер з заморожених продуктів паназіатського ринку.

ЛОКШИНА – представляємо найширокий асортимент ріноманітної локшини для паназіатських страв. Ми постійно та ретельно підходимо до вибору інгредієнтів та продуктів, саме тому пропонуємо високоякісну різноманітну локшину як для професійного використання так і для домашнього: пшенична удон, рамен, соба, yellow noodles та бобова локшина бренд JS; рисова локшина, крохмальна локшина з батата, зелених бобів, з картоплі бренд Bich Chi

ОНІГІРІ – популярна японська страва у трикутній формі з норі, рису з різними начинками. Морський Дім пропонує НОРІ ДЛЯ ОНІГІРІ в індивідуальній упаковці. Кожна упаковка має інструкцію з приготування, тому вони легкі у приготуванні. Це унікальна та нова пропозиція для ресторанів сегменті фаст фуд, кетеренгів та доставок. Готові Онігірі можуть легко транспортуватися та довго зберігатися до використання

Слідуйте трендам разом з нами і успіх вам посміхнеться!

Поділитися в соц. мережі: