Партнеры компании "Морской дом" | md.ua

ДЛЯ HORECA

Ми пишаємося тим, що велика кількість підприємств обрали «Морський Дім» основним постачальником товарів та послуг. Серед наших клієнтів є відомі ресторанні мережі й заклади не лише міста Києва, а й інших регіонів України. Ми пропонуємо комплексні рішення для вашого бізнесу, включаючи оптимізацію фудкосту, меню інжиніринг та навчання персоналу.

Евразия
Евразия
Сушия
Сушия
HYATT
HYATT
MAFIA
MAFIA
Yoshi Fujiwara
Yoshi Fujiwara
MOYOGI
MOYOGI
Barbaris
Barbaris
Tuk tuk
Tuk tuk
Япошка
Япошка
СЕН-СУ-ЯКИ
СЕН-СУ-ЯКИ
Asiatigue
Asiatigue
Noodle-dudle
Noodle-dudle
BAO
BAO
Murakami
Murakami

ДЛЯ РІТЕЙЛУ

Продукція групи компаній «Морський Дім» представлена у всіх національних мережах України. Наші власні торгові марки та відомі світові бренди присутні на полицях магазинів, а також використовуються у відділах кулінарії мереж. Ми щодня працюємо над оновленням нашого асортименту, пошуку найоптимальнішого поєднання ціни та якості і зацікавлені в розширенні географії постачання

ДИСТРИБ’ЮЦІЯ

Нам довіряють дистрибуцію такі всесвітньо відомі бренди, як JS, Yamasa, Lee Kum Kee, Mizkan, Kara, AROY-D, Cook Partner, Bich-Chi, Oshihari й інші. Завдяки нашому досвіду і налагодженим зв’язкам, ми представимо ваш бренд в Україні найкращим чином та допоможемо знайти нових надійних клієнтів.