Sweet&Bakery Ukraine Show 2019

Sweet&Bakery Ukraine Show 2019

22-23 листопада 2019

Наша компанія «Морський Дім» регулярно вивчає світові тренди у різних галузях та напрямках кулінарії. Один з сучасних кондитерських трендів - це використання моно смаків: азійські або локальні фрукти та продукти. Цього року наша компанія на виставці Sweet&Bakery Ukraine Show 2019 знайомила сучасних українських кондитерів з новим кондитерським трендом та готовим рішенням: поєднання натурального CREAM CHEESE PROFESSIONALта азійських спеціалітетів, а саме: заморожене манго, маракуйя, авокадо, сік цитрусу юзу, кокосове молоко та масло, білий та чорний кунжут, пудра чаю матча.

На виставці Sweet&Bakery Ukraine Show 2019 наша компанія пропонувала посмакувати чізкейками, які були приготовані з вершкового сиру CREAM CHEESE PROFESSIONAL. Це натуральний крем-сир, виготовлений всесвітньо відомою американською компанією Schreiber, яка спеціалізується на виробництві натуральних сирів та йогуртів. Компанія володіє майже 8 тис виробничими майданчиками по всьому світу: Північна Америка, Європа, Південна Америка та Азія. Вся продукція компанії виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів за суворими стандартами якості та новітніми технологіями. 

CREAM CHEESE PROFESSIONAL не містить рослинних жирів, консервантів та барвників. Має збалансовану щільну та кремову структуру, насичений вершковий смак. Натуральні інгредієнти, контроль якості сировини та інноваційні технології виготовлення роблять крем-сир ідеальним  для приготування холодних та гарячих страв у кулінарії та кондитерському виробництві.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ CREAM CHEESE PROFESSIONAL - ЦЕ УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ У ПРИГОТУВАННІ

Має щільну структуру, тому може бути основою, до якої можна додати вершки, молоко або кокосове молоко.

Стабільний при запіканні: зберігає форму, текстуру та не виділяє вологу під впливом високих температур. Ідеальний для гарячих чизкейків.

Добре зберігає щільну структуру та не виділяє вологу навіть з часом. Ідеальний для приготування суші ролів та холодних чизкейків.

Відмінно для гарячого застосування. Не розшаровується при приготуванні соусів та супів.

Використовуйте для приготування різноманітних десертів, пирогів, запіканок, соусів, начинок та закусок.

Ідеальним доповненням до чізкейків та різноманітних кондитерських виробів будуть замороженні фрукти. Тропічні фрукти ми поставляємо безпосередньо з місць їх вирощування.  Наприклад, манго з В'єтнаму, а авокадо з Мексики.  Ми відібрали спеціальні сорти з найкращими смаковими властивостями, і для закупівлі відстежуємо оптимальний період їх дозрівання.  Це дозволяє отримувати оптимальне поєднання консистенція- смак.

В асортименті компанії заморожені фрукти і овочі з усього світу: авокадо, лічі, сік маракуї (з насінням і без), папайя, манго, ананас, кокос і фруктовий мікс (манго, папайя, пітахайя);

Заморожені фрукти НЕ МІСТЯТЬ ЦУКОР!

  • Це  відібрані спеціальні сорта з найкращими смаковими властивостями, які зібрані в оптимальний період зрілості. 

Шокова заморозка зберігає вcі їх смакові якості: солодкість, спілість, соковитість , а після  розморожування повністю  зберігається структура  фруктів.

Розморожуєте стільки, скільки необхідно на момент приготування – усе інше продовжує зберігатися у морозилці і не псується;

У МД є постійний запас, тому ви можете замовляти стільки, скільки вам необхідно, та тоді, коли необхідно.

Поділитися в соц. мережі: