Sweet&Bakery Ukraine Show 2019
Наша компанія «Морський Дім» регулярно вивчає світові тренди у різних галузях та напрямках кулінарії. Один з сучасних кондитерських трендів - це використання моно смаків: азійські або локальні фрукти та продукти. Цього року наша компанія на виставці Sweet&Bakery Ukraine Show 2019
Головна виставка готельно-ресторанного бізнесу Forech 2019
Щороку в Києві проходить наймасштабніша виставка готельно-ресторанного бізнесу – Forech. Цього року виставка відбулася в вересні з 25 по 27. Тисячі рестораторів, шеф-кухарів і готельєрів з усієї України відвідали головну профільну подію України.
Календар робочих та святкових днів Серпень 2019
Дорогі партнери, Просимо вас ознайомитися з календарем наших робочих і вихідних днів напередодні свят, щоб спланувати нашу з вами роботу.
World Sushi Cup 2019
Цього року наш Ілля не посів призове місце у фіналі конкурсу, та разом з тим, проявив себе як справжній боєць. Його майстерність і витримку гідно відзначили самі японці, а це багато вартує, повірте! Ілля став одним з 20-ти найкращих у світі!
Кубок України з кулінарії «Східний регіон» 12-14.08.2019 у м. Харків
Вже другий рік поспіль наша компанія «Морський Дім» виступили в якості Почесного партнера на Кубку України з кулінарії «Східний регіон 2019» у місті Харків. Захід був організований Асоціацією шеф-кухарів України Східного регіону і кулінарною школою Al Cuisine.
Майстер-клас від Іллі Червенко у м. Запоріжжя
Японська кухня у світі зараз переживає нову хвилю популярності. А ось в Україні поки що ми спостерігаємо надмір однакових концепцій: філадельфії, каліфорнії і т.п. Наш бренд-шеф Илья Червенко (Ilya Chervenko) рекомендує звернути увагу на світовий тренд — кухню FUSION,